Dinamo Erp Proje Yönetimi

Dinamo Erp Çözüm Ortağı

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan Dinamo ERP çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçlere yaygınlaştırıyor. Böylece işletmenin tamamında karmaşık iş süreçleri sadeleşiyor ve iyileştiriliyor. Dinamo ERP portföyünde standart kurulumların yanı sıra geliştirmeye açık, modüler yapılar da sunuluyor. İsteğe ve ihtiyaca göre eklenebilen modüllerle tüm işletmeler, kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabiliyor. Modüllerin yanı sıra makro teknolojisiyle yeni uygulamalar sisteme entegre edilebiliyor ve kullanım kolaylığı artırılabiliyor.Dinamo nasıl bir yapıdır? Onu diğerlerinden ayıran özellikleri nelerdir?

Dinamo ERP yazılımı kolay kullanılan ara yüzü sayesinde kullanıcı dostu bir duruş sergiler.

Dinamo ERP’yi diğer yazılımlarından ayıran en önemli özellik; son derece geliştirilebilir ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip olmasıdır.

Dinamo ERP çözümleri iş hayatındaki kullanıcıların sorunlara yaklaşımlarından ilham alınarak ama dünyada kabul görmüş standartlara uygun bir biçimde tasarlanmıştır.

Firmalardaki iş süreçleri için hazır modelleri bünyesinde barındırır.

Her bir süreç, uyarlama sırasında özelleştirilebilir, yeni süreçler yaratılabilir.

Dinamo ERP sürekli olarak iş hayatının değişen koşullarına, ve ülkemizde değişen mevzuata göre güncellenir.

Dinamo ERP firmalardaki farklı departmanlar arasındaki entegrasyonu sağlamak, güçlü ve güvenilir bir köprü oluşturmak için yazılımın uygulama alanını sürekli genişletir.